• Львів, Львів, вул. Шевченка 60, корп. 18 (ЖК Семицвіт)

  +38 (097) 704 20 20
 • Київ, Київ, вул. Пушкінська 20-А

  +38 (067) 522 41 41
 • Київ, Київ, пр-т Героїв Сталінграда 4, корп 6 (м. Оболонь)

  +38 (067) 522 41 41
 • Київ, Київ, вул. Сверстюка 6-А (м. Лівобережна)

  +38 (067) 522 41 41
 • Київ, Київ, вул. Автозаводська 99/4 (пл. Т. Шевченка)

  +38 (067) 522 41 41

Записатися на прийом

Педіатр

Консультація зі знижкою 20%

Записатися на консультацію

Педіатр – що лікує цей лікар?

Сучасна педіатрія відповідає за розвиток дитини від народження та до 18 років, профілактику та лікування дитячих хвороб. Завдання педіатра – на ранній стадії розпізнати проблеми та впоратися з поширеними хворобами.

У педіатра медичного центру Giorno коло компетенцій дуже широке. Наші лікарі постійно підвищують професійний рівень, мають великий досвід та справляються з діагностикою та лікуванням багатьох дитячих захворювань.

 

Чому потрібний хороший лікар-педіатр?

 Від його спостережливості залежить своєчасне виявлення уроджених патологій. Це перший лікар, який знайомиться з вашою дитиною після народження, займається лікуванням поширених захворювань і спостерігає за пацієнтом до одужання. Лікар робить попередній висновок і вирішує якісь додаткові дослідження чи аналізи порекомендувати, до якого з профільних фахівців направити.

 

Що відрізняє "правильного" лікаря-педіатра від інших?

 1. Уважність до пацієнта. Він уважно й терпляче вислухає скарги, уважно огляне та поставить уточнюючі питання перед тим, як поставити діагноз.

 2. Використовує сучасні та ефективні способи лікування. Хороші лікарі постійно стежать за подіями, здобутками в галузі, де спеціалізуються, періодично проходять курси підвищення кваліфікації, стажування. У медичному центрі Джорно ведуть прийом кваліфіковані лікарі зі значним досвідом роботи у педіатрії.

 3. Адекватний підхід до діагностики та лікування. Вам не будуть призначені ліки "про всяк випадок". Лікарі підбирають індивідуальний план лікування, виходячи з особливостей дитини та призначають лише те, що допоможе.

 4. Відповідальність за здоров'я пацієнта. Поставивши діагноз і приступивши до терапії, грамотний лікар постійно контролює стан хворого до повного одужання або переходу до профільного фахівця.

 5. Дитячий лікар – це добрий психолог. Особливо важливий момент саме у педіатрії. Він «підбере ключик» до будь-якої забаганки та не залишить негативних спогадів про похід до «людини в білому халаті».

 

Коли потрібно показати малюка педіатру?

 • Біль у горлі, нежить, застуда, вірусна інфекція, підвищена температура, чхання, кашель – все це симптоми ГРВІ. Особливо якщо відвідують дитячий садок чи школу, бувають у людних місцях. Дитячий терапевт виключить ймовірність грипу, ангіни, або пневмонії, випише медичні препарати та підготує довідку для школи чи садочка.

 • Кишкові інфекції. Неприємне та небезпечне захворювання, особливо якщо йдеться про малюків. Лікар-педіатр потрібно, щоб швидко та точно визначити діагноз, призначити терапію чи дієту шлунково-кишкового тракту.

 • Висипання на шкірі. Лікар визначає причини появи, виключає чи підтверджує наявність алергічної реакції.

 • Проблеми з грудним вигодовуванням. Тема є актуальною для молодих мам. До чого тут педіатр? Проконсультує маму, дасть їй рекомендації щодо грудного вигодовування, власного харчування тощо. Якщо необхідно, то педіатр розповість про те, як зручно перевести малюка на інший вид вигодовування.

 • Вакцинація У медичному центрі Джорно ми використовуємо лише сертифіковані та перевірені препарати. Дитина проходить обов'язковий огляд перед щепленням.

Коли краще викликати лікаря додому, а не вести дитину до клініки?

Іноді краще не вирушати самостійно до клініки, а викликати лікаря-педіатра додому. Ми рекомендуємо цей варіант, якщо у малюка жар, якщо він погано почувається або дитина помітно нервує і вередує.

Підставою для виклику може бути те, що для поїздки ви занадто зайняті або хочете поспілкуватися з лікарем в домашніх умовах.

Медичний центр Giorno розташований за адресою: м. Львів, вул. Шевченка 60, корпус 18.

☎️ Записати дитину на прийом до педіатра або викликати лікаря додому можна за телефоном (097) 704-20-20

Прайс

Весь прайс
 • Консультація (первинна)

  Акція
  550 грн. 440 грн.
  Записатися на прийом
 • Консультація (повторна)

  400 грн.
  Записатися на прийом
 • Інтерпретація аналізів

  200 грн.
  Записатися на прийом

Інші категорії послуг

Консультація лікаря онлайн (дистанційно)

Стоматологія

Виїзд на дім

Терапевт

ЛОР

Гінеколог

Уролог

Кардіолог

Невропатолог

Алерголог

Ендокринолог

Гастроентеролог

Дерматовенеролог

Аналізи

Діагностика

Щеплення

Програми та процедури

Медичний центр Giorno

Лікарі

Гордій Христина Ігорівна

Гордій Христина Ігорівна

Досвід роботи: більше 4 років

Педіатр

Детальніше
Записатися на прийом
Кірда Ірина Іванівна

Кірда Ірина Іванівна

Досвід роботи: більше 4 років

Педіатр

Детальніше
Записатися на прийом