• Львів, Львів, вул. Шевченка 60, корп. 18 (ЖК Семицвіт)

  +38 (097) 704 20 20
 • Київ, Київ, вул. Пушкінська 20-А

  +38 (067) 522 41 41
 • Київ, Київ, пр-т Героїв Сталінграда 4, корп 6 (м. Оболонь)

  +38 (067) 522 41 41
 • Київ, Київ, вул. Сверстюка 6-А (м. Лівобережна)

  +38 (067) 522 41 41
 • Київ, Київ, вул. Автозаводська 99/4 (пл. Т. Шевченка)

  +38 (067) 522 41 41

Записатися на прийом

Про нас

50000

Задоволених пацієнтів

30000

Консультацій щороку

60

Лікарів

5

Клінік

Обладнання

Комп'ютерний томограф

КТ зубів – оптимальний і перевірений метод діагностичного дослідження стану Вашої зубощелепної системи.

Перш ніж почати лікування, необхідно абсолютно точно визначити причину захворювання. Чим правильніше встановлено діагноз, тим ефективніше (і дешевше) лікування.

Саме тому мережа клінік Giorno Dentale обладнана надсучасними дентальними томографами NewTom Go з цифровою візіографією і високоінформативним програмним забезпеченням.

Комп'ютерний томограф

Апарат EMS

Професійне ультразвукове чищення зубів спрямоване на зняття відкладень та видалення зубного каменю. Стоматологічна клініка Giorno Dentale пропонує цю популярну в Києві процедуру за дуже приємними цінами.

Стоматолог проведе консультацію, зробить огляд та призначить вам професійне ультразвукове чищення, яке потрібно проходити всім, без винятку.

Апарат EMS

Фізіодиспенсер MEG-ENGINE

MEG-ENGINE - фізіодиспенсер з оптичним LED освітленням MegaGen. Це - компактний, стильний прилад зі світлодіодним підсвічуванням. Показники виводяться на у режимі реального часу.

 
Переваги:

 • Висока стійкість до відмов з меншою чутливістю до перевантаження
 • Просте автоматичне калібрування
 • Широкий РК-дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом 
 • Стійкий та безшумний: низький рівень вібрації та шуму
 • Вбудований світлодіод у наконечнику сприяє високоточній роботі
Фізіодиспенсер MEG-ENGINE

Стоматологічний мікроскоп Scaner

Мікроскоп дозволяє максимально точно визначити межі між пошкодженими та здоровими тканинами при різних маніпуляціях (протезування, імплантації) і зберегти неушкоджені тканини зубів та ясен.

Діагностика і лікування зубів за допомогою мікроскопа, полегшує роботу лікаря-стоматолога, покращує візуальний огляд, знижує психологічну і фізичну напругу, що допомагає зберегти працездатність.

Стоматологічний мікроскоп Scaner

Автоклав Woson

Апарат призначений для стерилізації всіх упакованих та неупакованих, твердих предметів.

Даний стерилізатор може бути використаний у стоматологічних клініках або лабораторіях.

Обладнанням можуть керувати лікарі та інші професійні спеціалісти.

Автоклав Woson

Візіограф

Стоматологічний візіограф – сучасний діагностичний апарат, який дозволяє проводити обстеження пацієнта під час лікування безпосередньо у кріслі. Візіографічний метод дослідження допомагає стоматологу з високою точністю виявити найдрібніші дентальні патології.

Візіограф перетворює рентгенівське випромінювання на цифрові знімки та передає їх на монітор комп'ютера прямо в кабінеті лікаря. При діагностиці за допомогою візіографа доза опромінення як для пацієнта, так і для лікаря у 10 разів менша, ніж при використанні звичайного рентген-апарату.

Візіограф

Дерматоскоп IDS-1100

Найкраща оптика IDS-1100, велике поле огляду, високооптимізоване світлове освітлення гарантують найкращі результати під час ваших обстежень дерматоскопії.

На відміну від неполяризованих дерматоскопів, які завжди вимагають контакту зі шкірою та використання проміжного середовища (масляна іммерсія), IDS-1100 використовує крос-поляризоване світло для зменшення поверхневого розсіювання світла. Це означає, що ви можете дослідити множинні ураження за допомогою IDS-1100 без необхідності покривати пацієнта великою кількістю масел або міжфазної рідини.

З іншого боку, якщо ви хочете використовувати імерсію під час обстеження, ви також можете використовувати її з IDS-1100

Дерматоскоп IDS-1100

УЗ-система Versana Balance

Продумана до дрібниць ультразвукова система Versana Balance допомагає щодня забезпечувати високоякісний індивідуальний підхід
до кожного пацієнта.

Широкий спектр ультразвукових датчиків та клінічних можливостей дозволяє проводити швидкі комфортні обстеження, чітко та впевнено діагностувати широкий діапазон захворювань.

УЗ-система Versana Balance

Електрокардіограф BE 300

Триканальний електрокардіограф BE 300  має рідкокристалічний дисплей, що виводить монохромне зображення.

За допомогою підключених електродів до пацієнта лікар може повністю побачити відображення графічних даних. У моделі є синхронне посилення сигналів ЕКГ, працює прилад у ручному режимі та авторежимі. Для найкращої реєстрації сигналів у приладі можна автоматично налаштувати ізолінії.

Якщо у пристрої відключено відведення, низький заряд батареї чи ні паперу, лікар швидко буде проінформований відповідним сигналом. Пам'ять пристрою розрахована на 250 записів, користувач може зберігати записи ЕКГ у пам'яті електрокардіографа.

Електрокардіограф BE 300

Про клініку

Турбота про здоров'я в нашому світі, що стрімко змінюється, — одна з головних складових життя сучасних чоловіків і жінок. Через те, що більшість з нас живе в напруженому ритмі, з якого не можна надовго «випадати», то проблеми зі здоров'ям хочеться вирішувати швидко і якісно. Найкраще, звичайно, постійно стежити за здоров'ям та запобігати розвиткові хвороб. Лікарі багатопрофільного медичного центру Giorno — досвідчені сертифіковані фахівці, котрі проведуть точну діагностику, грамотне лікування та подбають про Ваше здоров'я!

 

Наша команда

Медичний центр Giorno - це мережа сучасних багатопрофільних мед центрів та сімейних стоматологій. Наразі наша мережа вже налічує 5 клінік, але попереду відкриття нових локацій. Ми проводимо діагностику та лікування дорослих і дітей з основних напрямків медицини.

Ми зібрали велику команду професіоналів, відданих своїй справі. Майже 60 лікарів, за плечима яких практичний досвід роботи та додаткове навчання, участь у конференціях з нагальних медичних проблем. Саме тому, звернувшись до медичного центру Джорно, Ви завжди отримаєте грамотну та кваліфіковану допомогу.

Наші лікарі є фахівцями, тому надають докладні коментарі за своїм напрямом, що дуже важливо для кожного пацієнта. Повна інформація про стан здоров'я позбавляє людину неприємних емоцій, які вона може зазнати, чекаючи на уточнення від лікаря та гаючи час у чергах.

 

Наші переваги

 • практично всі фахівці клініки — лікарі, які мають значний клінічний досвід, що зводить до мінімуму можливість неточної постановки діагнозу, некоректно призначеного лікування.

 • всі дослідження та аналізи проводяться на обладнанні вищого класу останнього покоління, у лікуванні будь-яких захворювань наші лікарі дотримуються принципів доказової медицини, дотримуються європейських стандартів лікування.

 • індивідуальне лікування проводиться під особистим контролем лікаря, який обирається пацієнтом. Індивідуальна програма лікування, базується на даних повноцінного обстеження, що сприяє максимально ефективному лікуванню.

 • дбайливий персонал, який забезпечує комфорт пацієнтам.

 • діагностика та лікування з використанням високотехнологічного обладнання світових виробників та лише сертифіковані одноразові витратні матеріали.

 

Чому медичний центр Giorno

Висока кваліфікація лікарів є основним пріоритетом нашого медичного центру. Вже під час першого візиту ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу або провести необхідні дослідження.

Інформаційний супровід лікування. Пацієнт обов'язково отримує всю інформацію про план та прогноз лікування. Результати аналізів, проведених у медичному центрі, пояснюються лікарем та видаються на руки.

Надійна лабораторна база партнерів дозволяє проводити будь-які лабораторні дослідження, здійснювати точну діагностику та призначати оптимальне лікування.

 

Таким чином, ви завжди маєте можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу. Завітайте до нашого медичного центру та переконайтеся!

☎️ Для запису телефонуйте - (097) 704-20-20

Відгуки

Дмитро

Були на прийомі у лікаря УЗД Собків Ольги. Дуже дякую лікарям за професіоналізм та подання повної інформації. Прийомом задоволені. Величезне спасибі та працівникам рецепції, завжди допоможуть та зорієнтують.

Георгій

Був на прийомі у лікаря уз-діагностики Марії Лаб'як. Лікар дуже уважний, грамотний професіонал. Вміє знайти підхід до пацієнта, все розповісти та пояснити, дати потрібні поради. Раджу звертатися до цього лікаря

Яна

Була на першому прийомі у дерматолога Софії Кархут. Дуже сподобалося те, що вона все дуже докладно уточнює про перебіг хвороби, розпитує, робить собі позначки, вивчає історію хвороби за попередніми аналізами, які були в мене вже на руках. Очевидно, що лікар намагається уточнити всі моменти, щоб поставити найточніший діагноз. Дуже уважна, приємна та люб'язна. Любить свою роботу і намагається допомогти пацієнтові))

Ганна

Найпрекрасніший лікар та чудова людина Ірина Кірда! Дякую Вам за уважність, готовність вислухати та професійну допомогу у будь-якій ситуації! Лікар завжди допомагає практичною порадою, підтримкою та розумінням переживань батьків. Велика вдячність та низький уклін!!!
Більше відгуків

Клініки

Львів, вул. Шевченка 60, корп. 18 (ЖК Семицвіт)

ПН-НД з 9:00 до 20:00

Київ, вул. Пушкінська 20-А

ПН-НД з 9:00 до 20:00

Київ, пр-т Героїв Сталінграда 4, корп 6 (м. Оболонь)

ПН-НД з 9:00 до 20:00

Київ, вул. Сверстюка 6-А (м. Лівобережна)

ПН-НД з 9:00 до 20:00

Київ, вул. Автозаводська 99/4 (пл. Т. Шевченка)

ПН-НД з 9:00 до 20:00